The Kids from Yesterday - 2.Díl :)

28. ledna 2011 v 16:31 | Tery Gee ;)* |  The Kids from Yesterday - Povídka :*
The Kids from Yesterday -- 2.Díl
b


Po mém dnešním pomstivém protiutoku se se mnou Gee vubec nebavil a dělal že mě ingoruje... :-D Šla jsem si sednou za Verunkou na verandu s horkou čokoládou zabalená do Rayovo bundy,protože nic jinýho sem nenašla..:D ''O čempak přemýšlíš Verů?'',koukla sem na ni a ona mi pohled opětovala.''Jen přemejšlim kde mají kluci večer koncert'',usmála se a srkla si čaje co měla ssebou.
 ''Dneska hrajeme tady doma,v tom klubu jak je nakonci ulice u náměstí.'',napila jsem se a sykla.''Au sakra můj jazyk'',Verunka se zasmála.''Jojo už vim,vždyt sem to tam před týdnem rezervovala.''
Padal jemně sníh ... koukala sem ven jak děti naproti nám běhali na dvorku a stavěly sněhuláky...usmála sem se..
''Někdy bych chtěla bejt zase dítě'',vydala jsem ze sebe.''A copa to bylo dneska?Dneska ses nechovala jako dítě s Gerardem??'',uchichla se Verča a já jí musela dát za pravdu..''Jenže on tak hrozně provokuje až to není možný..'',zanadával jsem a mávala rukama až sem málem vylila tu čokoládu.
''Víš co se říká?Co se škádlívá,to se rádo mívá.'',... no úžasný... kouknu na ní nechápavě..''ty si dneska měla k snídani vtipnou kaši asi..už vidim jak se já líbim tvýmu bráchovi'',mávla jsem rukou a napila se...''Holky pomůžete nám s věcma na koncert?'',ozvalo se za náma dvojhlasně.Mikey a Ray stáli ve dveřích s taškama a kytarama.
''To víte,že jdem'',řekly jsme obě a šly za nima.
Frankie zrovna s Geem nakládali věci do aut a pomáhali hlavně s bubnama.Já,Mikey,Veru a Ray jsme nosily věci z domova..šli jsme ještě s Verů udělat něco sebou k jídlu aby kluci měli co jíst.
''Proč už balíme teď když jedeme až k večeru?'',koukla jen na kluky.
''Protože se budem ještě stavovat na jídle a Frankie si chce koupit nový struny a Verů si chce zajit na nehty..'',odpověděl mi Ray a já koukla na Verů..''Vlastně si na ty nehty zajdu asi taky'',usmála sem se a kluci jen kroutila nechápavě hlavou.Gee navrhl,že bysme mohli udělat pro sebe takovou malou party.Všichni jsme souhlasili.Šla jsem se převlíct,protože sem pořád byla v pižamu.
Nemohla jsem najit svoji mikču tak sem si vzala Frankieho.''Jako jakpa si to představuješ?'',zaslechla jsem za sebou Frankieho tak sem se otočila.''nemůžu svou najít a ta tvoje byla nejblíž..tak děkuju'',obešla jsem ho a šla k autu.''Rayi řídíš ty nebo Verča?'',Ray kývnul směrem k Verče.''Dáma má přece přednost'',usmál se.Verunka je výbornej řidič.Řídí dokonce i líp než Gee a to je co říct :D 
Pořád se se mnou nebaví kvůli té botě.Tvrdohlavec jeden!,ale já sem taky tvrdohlavá takže se mu nedivim :D Zaslechla jsem jak se Mikey a Frankie baví o té naší party.Frankie navrhl relaxační párty ve vířivce.Musela jsem se zasmát při té představě. ( :D ) Veru a Gee akorát sestavovali playlist písniček co budou dnes kluci hrát.
Ray si ještě překontroloval věci a já mezi tim došla pro foťák a poprosila sousedku jestli by nás nevyfotila. :) Zavolala jsem všechny ke mě.Verunka protestovala:''Nééé vždyt ani nejsem namalovaná'',Frankie na ni kouknul a usmál se.''Vždyt tobě to přece sluší i bez líčení,to mi věř''.Veru na něj nevěřícně hleděla a nakonec povolila.Kluci si stoupli vedle sebe a my s Veru před ně na bobek.Sousedka nás raději vyfotila třikrát prej :D
Poděkovala jsem ji a sklidila foťák.Zamkla sem dům a sedli sme si všichni do auta a rozjeli do města...

KONEC :D*♥ 

Párty až ve třetím Verůů ano? ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veru Way Veru Way | Web | 28. ledna 2011 v 16:53 | Reagovat

Terezko to je tak krásný :* Já si to uplně představuju..jsi opravdu šikovná :))

2 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 28. ledna 2011 v 20:37 | Reagovat

Děkuju :) Mně se zas mooc líběj ty povídky - jsem zvědavá na další ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama