The Kids from Yesterday - 3.Díl :)

29. ledna 2011 v 0:53 | Tery Gee ;)* |  The Kids from Yesterday - Povídka :*
The Kids from Yesterday 3.díl
dsd


Dojeli jsme před restauraci kousek od náměstí.Vystoupili sme ven.''My jdeme na ty nehty a vy si skočte na ten oběd a my pak nějak dorazíme'',Kluci jen netrpělivě kývali hlavou,protože už měli hlad.Veru se rozesmála.''Tak už běžte nenažranci'' :D Kluci okamžitě zapadli do restaurace.
Vyšli jsme směrem k salonu.''To bylo hezký co ti řekl ten Frankie'',usmála sem se a Verů kývla.''Jojo moc,vůbec sem to nečekala''.
Došly jsme tam a hned se nás ujmuly pedikérky.S výsledkem sme byly moc spokojeny.Šly jsme si ještě sednout na kafe aby sme si chvilku od nich odpočinuly.''Moc se na ten koncert těšim'',usmála jsem na Verů a napila se.Ona se jen usmála.''to já taky,budou zase nejlepší jako vždycky.'',sakra já tu holku mam tak ráda :) nevim co bych bez ní dělala.
Do klubu jsme došly tak kolem 6.''Kdepak jste tak dlouho?'',zeptal se Gee,kterej si právě sundal tričko. :D:D
''nemá tak špatný tělo'',myslela sem si v duchu ale hned sem tu myšlenku zase vyhodila pryč! :D
Ray a Mikey měli doladěné kytary a já s Verů donesla do šatny poslední věci.Frankie a Gee zapojovali komba a mikrofony aby mohli mít zvukovku.Když bylo všechno hotovo a sestaveno,udělali se ještě světla. 
Zbývali už jen dvě a půl hodky.Kluci si udělali zvukovku.Verunka dělala fanynku a já fotografa.Kluci dělali kraviny ale jinak už bylo vše jak má být.Koncert byl vynikající a kluci byli úžasní.Věnovali nám písničku The Kids from Yesterday.Moc nás to potěšilo :) Kluci pak udělali ještě malou autogramiádu a pak sme všechno sbalili a jeli domů.Ani sme nebyli moc unaveni.Frankie už byl nedočkavej.
''Uděláme tu party nebo co?Nakoupili jsme pití kousek od klubu takže je pro každýho dost.'',usmál se lišácky :D 
Verů kývla.''to si piš že bude'',usmála se a šly jsme se převlíct do plavek.Kluci se taky převlíkli.Máme naštěstí vířivku vevnitř takže to bylo dobrý a nebude zima.Ray a Frankie přinesli pití a skleničky.Verů udělala ještě něco k jídlu a Mikey s Geem napustili vodu do vířivky.Vlezli jsme si dovnitř.
Frankie každýmu nalil panáka Citruse.
Ťukli jsme si protože se koncert vydařil a napili se.Trošku sem se otřásla ale jinak to bylo výborný :D Začali jsme si navzájem podávat flašky a pili jsme.Mizelo to v nás :D Za pár chvil jsme už byli v náladě :D ''Nezahrajem si *škyt* flašku?'',navrhl rozesmátý Gee :D a mi nadšeně souhlasily.Jako první jsem točila já a padlo to na Mikeyho... :D
''Takže Mikey..milýý Mikey...'',začala sem se smíchem...''Svlíknete se s Frankiem donaha a ty obehni zahradu a budeš mit Frankiho na zádech...'',všichni se začali smát..''To nemyslíš vážně'',smál se Mikey a zvednul se..''No tak svlíkat pane Iero..'',ušklíbl se Mikey.Franky na něj chvíly koukam..pak se zakymácel ale svlíknul se a Mikey taky... :D Frankie mu vyskočil na záda..okamžitě sem došla pro foťák..Verunka brečela smíchy a svíjela se tam v křečích smíchu..:D 
Začala jsem to natáčet...''Můžete'',křikla jsem a Mikey se rozběhnull a běhal po zahradě :D to byl pohled....všichni sme se nemohli přestat smát...3x oběhli zahradu a zase se oblíkli.
Jako další točil Mikey a padlo to na Frankieho...
''TO nééé já už sem byl..'',řekl Frankie ale Mikey zakroutil hlavou ...
''To je uplně jedno..tohle už neplatí..Takžéééé...polib Verunku..'',zasmál se Mikey a napil se z flašky..
Veru si sedla..''Mluvilo se o mě?'',zasmála se a koukla na ostatní..Frankie se rozesmál..''Mam tě polibit verůů..chceš?'' 
Veru kývla...''Proč ne? je to přece ukol tak ho splň...'',koukala sem jak se nemotorně Frankie zvedl a nahnul k Verče a něžně ji polibil ... :) usmála jsem se a napila se z flašky..Verunka chvilku koukala a pak se vzpamatovala..Frankie si sedl zpátky a roztočil flašku která se zastavila na Rayovi.
''mmmm Rayi .. takže pujdeš k pani Stewensový...vylezeš na *škyt* balkon..'',rozchechtal se..''a zaklepeš a zeptáš se jestli nemaji bramboru'', všichni opět chytly výtlem jka něco...Ray se zvednul a šel vedle k pani Stewensový...všichni sme šli potichu za nim..schovali sme se ale byli tak abychom vše slyšeli..Ray sice trochu s námahou vylezl na balkon :D a zaklepal na balkonový dveře...Otevřela stará paní Stewensová a promnula si oči..''Rayíku copak počebueš takhe v nosii?'',řekla šišlavě protože neměla zuby :D všichni sme drželi smích...Verunka zase brečela a Gee se musel držet za břicho...''Pani Stewensová..prosimvás..*škyt* nemate doma nějakou bramboru?'',začal se Ray smát..Paní jen koukala..''Podívam še ti,..'',odešla .. zachvilku se vrátila a v ruce držela dvě brambory..''Jéé to ste nemusela..díky'',dal ji Ray pusu na tvář a seskočil opatrně dolůů...
Jenže tam.... 

KONEC ! :D♥

Tuten díl mi dal hodně zabrat :D*


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejvíc sexy zadek máá.....???

Gerard ♥ 36.7% (22)
Mikey ♥ 21.7% (13)
Frankie ♥ 18.3% (11)
Ray ♥ 5% (3)
Všichni :D ♥ 18.3% (11)

Komentáře

1 Veru Way Veru Way | Web | 29. ledna 2011 v 1:04 | Reagovat

Terezko to je luxusný fakt! :)
A neber mi mojí anketu!!!

2 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 29. ledna 2011 v 10:52 | Reagovat

Fakt super :-) Nemůžu z těch úkolů :-D Opravdu moc povedený ;-)

3 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 29. ledna 2011 v 11:11 | Reagovat

Jo s tou bramborou :-D Jj :-) No prostě se máte, být s klukama ve vířivce :-D Těšim se zas na další ;-)

4 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 29. ledna 2011 v 20:14 | Reagovat

Jj, tak to se moc těšim :-)
Hele mohla bych si tě kdyžtak taky přidat do oblíbených stránek? Jednoduše máš super blog :-)

5 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 29. ledna 2011 v 20:22 | Reagovat

Jasně že jo, budu moc ráda :-)

6 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 1. února 2011 v 22:00 | Reagovat

Awww...díky tomuhle sem na chvíli zapoměla na rakovinu :-) Vážně děkuju za to že si...já chci bejt s Mikeym ve vířivce :D vážně vám závidim :D :D hned du číst další díl
Nespřátelíš prosím??

7 Sandra Killjoys Way Sandra Killjoys Way | Web | 10. června 2011 v 21:00 | Reagovat

jj :D já řikala že to bude úža :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama