The Kids from Yesterday - 4.Díl :)

29. ledna 2011 v 21:41 | Tery Gee ;)* |  The Kids from Yesterday - Povídka :*
The Kids from Yesterday 4.díl

kjk

Jenže jak skočil dolů,objevil se před nim cizí pes.My tady psy známe,ale tohodle jsme nikdy nevideli :D nebo spíš nechtěli vidět,protože nebyl zrovna přítulnej .
Kluci se dál chechtali,ae my s Verů dostaly pěknej strach o Raye.Ray zůstal nehybně stát.''Co mam jako s-sakra *škyt* dělat?'',zeptal se a koukal na nás vyjukaně :D
''Nehýbej se a h-hod mu třeba tu bramboru nebo já nevim..'',řekla Verů mírně hystericky :) Kluci pomalu utichli a čekali,co se bude dít.Ray okamžitě zahodil ty brambory pryč a pes se za nima rozběhl.
Chytla jsem Raye rychle za ruku a dotáhla ho k nám na zahradu.Všichni jsme si oddechli,jen Mikey se začal strašně smát ... pako :D ''Ty volééé to bylo hustýýý..dem znováá'' , chechtal se.Nalila jsem si velkýho panáka a kopla ho do sebe.
Frankie a Gee přinesli další flašky,aby zase nahodili zábavu.
''jdeme hrát tu flašku ne?'',zeptala se Verů a sedla si na zem.Ray roztočil flaškua a ta zůstala na Geem. Gee ležel na zemi a koukal na hvězdy asi:D ''Tak Gerárdku,co pro tebe vymyslíme?'',řekl Ray a uchechtl se.''Pěkně nám zazpíváš ve Verunčiných šatech'',všichni jsme zírali na Raye.Gee zase zrudl :''To voléé , to po mě nechtěj Rayi..'',protestoval Gee,ale Ray se nedal odbít a tak Gee musel souhlasit.
Já a verunka jsme s nim šli dovnitř něco najít.Verů se celou cestu chechtala a já si zpívala Planetary Go .. :D 
Přišli jsme do pokoje a Verunka našla její šaty.''Vždyť do tohodle se nevejdu,si proti mě tyčka Verů'',zasmál se Gee a tak jsme hledali dál.Našla jsem svojí delší sukni a Verunky takový delší tílko a podala to Gerardovi.
Otočily jsme se aby se mohl převlíct...bylo mi hrozný vedro.Dole mezitim kluci spořádali 2 pizzy a Frankie se stačil celej opatlat,ale byl opilej takže mu to bylo uplně fuk a ládoval se dál.
Když se Gee otočil a my taky..málem sem umřela smíchy..Vypadal úžasně :D:D Začaly jsme se strašně smát...
''Tak co jak to vypadá?'',zeptal se Gee a otočil se.''V-vypadáš naprosto s-skvěle..'',zajíkala se smíchem Verunka :D bylo to fakt skvělý ... ''Slečno nechcete jít na rande??'',došly jsme k němu se smíchem a nabídli mu rámě.Spolupracoval..
Došli jsme dolů...kluci byli otočení.''Chtěla bych vám kluci představit Gerardu Wayovou..krásná červenovlasá dívka s trochu mužnejší postavou ale opravdu nádherná..'', kluci se otočily a Frankie zůstal sedět s otevřenou pusou dokořán..Mikey vyprsknul pití co zrovna pil a Rayovi upadl kousek pizzy od pusy :D
Gee šel vznešeně a smál se u toho.
Došli jsme před kluky..''Tady Gerarda se uvolnila a řekla že nám zazpívá píseň  Party Poison tak si to moc užijte'',řekla Verů a pustila Geeho.Šli jsme si sednou ke klukum..koukla sem na Raye..''Zahrál by si k tomu Geemu alespon na kytaru?'',Ray ale zakroutil hlavou.''Mam tady Cd s melodiema bez slov tak já to přinesu'',běžel dovnitř a přinesl rádio.Pustil ji tam.vzala sem si kameru a začala to natáčet.Byl fakt úžasnej,jak už byl opilej:D
Frankie u toho chytal hrozný záchvaty a Mikey mu k tomu začal tancovat a Ray začal svítit baterku a dělal osvětlovače..
Když Gee dozpíval tak se okamžitě šel převlíct a pak se k nám vrátil..
Frankie si mi lehnul do klína a zavírali se mu oči..''Tak běž spát bráško ne??'',cvrnkla sem ho do čela a on sebou škubnul..''Mě se nechce .. '' , ani to nedořekl a usnul. 
Ray pustil jen radio normální a tak sme si pobrukovali..Ray zpíval opile hrozně falešně až sem se musela smát.Začali se mi taky zavírat očka...opřela jsem se o Mikeyho.
Verunka ležela na zemi a nohy měla položený na Mikey a opírala se o Geeho...v těhlech pozicích jsme všichni usnuli... :D:D¨

KONEC :D ♥ u tutoho dílu sem se nasmála hrozně:D hlavně když sem psala ten konec :D§

snad se bude líbit :) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se vám nejvíc líbí z My Chemical Romance??

Gerard ♥ 32.5% (91)
Frankie ♥ 18.6% (52)
Ray ♥ 6.4% (18)
Mikey ♥ 16.4% (46)
Všichni ♥ 17.9% (50)
Nikdo ♥ ( doufam že žádný tady nebude ) 8.2% (23)

Komentáře

1 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 29. ledna 2011 v 21:59 | Reagovat

Děkuju :-)
Další super díl :-) ..nemůžu z Gerardy Wayový :-D

2 Sandra Killjoys Way Sandra Killjoys Way | Web | 10. června 2011 v 21:07 | Reagovat

pako :D ''Ty volééé to bylo hustýýý..dem znováá''  -- to mě dostalo, už vidim mikeyho jak to řiká :::DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama