The Kids from Yesterday - 5.Díl :)

30. ledna 2011 v 13:48 | Tery Gee ;)* |  The Kids from Yesterday - Povídka :*
The Kids from Yesterday -- 5.díl


ů§ú

Ráno sem otevřela oči a bolela mě hlava..podívala sem se kolem a viděla několik vypitích flašek..poloprázdných skleniček a krabic od pizz.Promnula sem si oči a podívala se na ostatní.
      Frankie ležel pořád na mim klíně a nevypadal zrovna normálně..byl celej zelenej..
Verunka byla zakotvená na Geeovo rameni.. a nohy pořád na Mikeym..Ray spal v křesle na verande..vůbec netušim jak se tam dostal :D nahnula jsem se pro mikiny a složila je na sebe a pak se opatrně zvedla a položila je pod frankieho hlavu..
trochu sebou škubnul ale spal dál.
Zvedla jsem se a šla jsem pro deku..přikryla jsem Verů,aby nenastydla.Šla jsem se do pokoje převlíct...mmm krásně tepláčky a mikinku a papučky a jsem v teplíčku.Udělala jsem si čaj.
Zachvilku sem za sebou uslyšela hlas.
''Dobré ránko'',řekla Verča a prohrábla si vlasy..sedla si ke stolu.''No ahoj,ty kráso my se zřídily..'',verunka přikývla.''Ale Frankie na tom nevypadá nejlíp co?'',dala jsem ji čaj na stůl.''Asi mu bude blbě..on to vždycky přežene,přitom ví,jak je mu potom blbě.'',zakroutila jsem hlavou a sedla si k ni.''Chceš nějakej prášek?'',koukla jsem na ni.Verunka zakroutila hlavou. 
''Dělo se něco ještě po bráchovo představení??'',zeptala se Verča.''já bych řekla že už ne,protoože Frankie i Mikey už spali .. a Ray vůbec nevim co delal a Gee asi už spal taky ne?'',napila jsem se.
''Ahoj holky..'',přišel do kuchyně s rukou na čele Mikey.
''Veru dala bys mi prášek prosim??'',podala mu ho a Mikey si ho zapil.''Mělo to být asi malá párty co?'',zasmál se Mikey a opřel se lokty o stůl.
Zasmála jsem se.''No měla akorát jsme to trochu přehnali..'',namočila jsem Mikeymu šátek a zavázala mu ho na čelo.''to je lepší děkuju'',usmál se na mě a zavřel očka.Slyšela jsem někoho běžet nahoru po schodech a třískání s dveřma.
Běžela jsem nahoru.Uslyšela jsem něco ze záchoda.Frankie seděl u záchoda a zvracel.''Jsi v pořádku Frankie?'',zeptala jsem se a on kývnul.
Pohladila jsem ho po hlavě.''Vždyt víš že je ti blbě,když to přeženeš blázne.'',pousmál se smutně a znovu se vyzvracel.''Nemusíš tu být jestli je ti to nepříjemný'',šeptnul ale já sem zakroutila hlavou.''ježiš vždyt se nic neděje.Zachvilku to přejde a půjdeš si lehnout a dneska jen v posteli jasný??'',usměju se.Frankie kývnul.Dovedla jsem ho do postele.
''Přinesu ti kýbl a šátek na hlavu ano?'',Frankie se jen usmál a přikryl se až pod bradu.Verů zatim udělala klukum snídani a Rayovi volala mamka,že potřebuje pomoct a tak odjel.Došla jsem za nima dolů.
''Tak jak mu je?'',zeptal se Gee a kousnul si toustu.Namočila jsem nějaký šátek a vyndala kýbl.''Zvracel,ale už leží tak by to mělo být lepší'',pousmála jsem a Mikey si hodil nohy na stůl.
Veru ho hned přes ně pleska a on je dal rychle dolů :D
Gee se mu začal chechtat,ale hned se chytil za hlavu protože ho taky bolelo.To se začal smát Mikey a začal do něj strkat.''Dejte pokoj'',okřikla je se smíchem Veru.Šla jsem zpátky za Frankiem.Dala jsem mu šátek na čelo a kýbl položila k posteli.''Tady to máš'',usmála jsem se a sedla si k němu.
''Ty si můj bráška opilec co?'',zasmála sem se a Frankie taky.''Ale ty si lepší opilec než já'',bouchla do něj se smíchem.
''na to že je ti blbě máš nějakej velkej smysl pro humor'',zašklebila jsem se na něj..''Já to tak přece nemyslel'',zaculil se Frankie a napil se čaje.
Zatím ty 3 dole si vymysleli svůj program...Verunka rozhodla,že je rozdrtí v kartách a v Kris Krosu :D Gee machroval že je nejlepší a že vyhraje ale hned prohrál :D Já si dál povídala nahoře s Frankiem.Je to brácha k nezaplacení :) Jsem za něj moc ráda.Ze zdola se ozývala Verunka.
''tery k obědu bude kjupičková kaše s kakajííčkem jo? Nebude to vadit Frankiemu?'',bráška na mě kývnul že ne.
''Nebude Verun,takže klidně udělej kjupičkovou kaši'',zasmála jsem a olízla se.Oběd byl výbornej.
Frankiemu ještě nebylo tolik dobře a tak snědl hrozně málo.Šel si zase lehnout a ještě usnul.
Seděli jsme dole a Gee mi masiroval krk.''Ty bys měl bejt masér a né zpěvák'',usmála sem se.''No to by to dopadlo'',začal se smát Mikey a při tom dostal kopanec do nohy od Geeho.Naštval se a šel si ještě přidat.:D
Kolem tak 3 když už jsme jídlo vstřebali dostala Verů zase úžasnej nápad.''Postavíme si iglů'',přišla za náma s tutěma slovama do obýváku.Ležela sem na gauči opřená o Geeho a nohy na Mikeym.''Není ještě opilá?'',zeptal se Mikey a šáhnul ji na čelo. :D 
''Notak bude sranda...pojdťe prosiim'',prosila nás Verů.Nakonec jsem kývla.''Pojďte taky kluci'',prosily jsme už obě :D Mikey taky nakonec povolil.''Pojd dem Gee'',oba se zvedli.
''Mám jit pro Frankieho?'',zeptal se Mikey.''Zeptej se jak mu je a jestli se mu chce jo?'',Mikey kývnul a šel nahoru.Zachvilku se vrátil.''Přijde tam za náma..'',řekl Mikey..Všichni jsme se teple oblíkli a šli na zahradu.Kluci začali dělat základy a my s veru jim to uplácávaly.
Zachvilku nám přišel pomoc Frankie.''Zapoměli jste na nejlepšího stavěče iglů,Frankieho Iero nebo co?'',zasmál se Frankie a šel stavět s klukama.Bylo to hrozná sranda..pořád to padalo.Měly jsme s veru uplně promočený rukavice :D
Stavěli jsme to skoro 2 a půl hodiny.A byli totálně vyčerpaný..Šla jsem nám všem udělat čaj.
Leželi jsme u televize a koukali jsme na telku.Musela jsem se usmát.Byli jsme jedna velká rodina.
Večer sem si vzala knížku,dvě deky a polštáře a šla si sednout do iglu.Bylo to tam krásný..
Začetla sem se do knížky a vnímala to krásný ticho.''Můžu dál??'',ozvalo se z venku..''jasně'',vešla dovnitř postava..Gee
''Doufam,že sem tě nějak nevyrušil...můžu si sednout?'',usmál se. 
Kývla sem a trochu se posunula.Sednul si vedle mě.''Je to tu fakt pěkný'',rozhlídnul se kolem a pak kouknul na mě.''Jo to jo,moc se vám to povedlo.''..Gee se uchechtl.''vám?snad nám ne? i ty tvoje maličký ručičky uplácávali'',zasmál se a vzal moje ruce do jeho.''Já nemam malý ruce'',protestovala jsem a smála se.''ale jojo se podívej,takový tlapičky'',smál se.Trochu sem se zatřásla zimou.Začal mi ty ruce hřát.
''Včera to bylo skvělý,pamatuješ si něco??'',koukla jsem na něj a on zakroutil hlavou.''Jen si pamatuju sousedku a pak nějakej pes a dál vůbec nevim'',sklopila sem zrak a začala se smát.''Co sem dělal?'',kouknul na mě vyděšeně.
''Ehm..no..dostal si za ukol převlíct se do Verunky šatů a zazpívat písničku'',vykulil na mě oči.''Ale splnil si to,zazpíval si Party Poison'',Gee si chytnul obličej do dlaní.Zasmála jsem se.''Náhodou si byl skvělej,takže se nemáš za co stydět.'',kouknul na mě.
''tak to sem rád'',usmál se a koukal mi do oči.Polkla jsem a koukala mu do nich taky.( romatika prostě :D ) Dal mi pramínek vlasu za ucho a usmál se.Pomalu se ke mě přiblížil.Tak sem se přiblížila taky ,takže naše rty byli skoro u sebe.Najednou se ozvala hrozná rána.Odtáhla jsem se.''co to spadlo?'',zvedla sem se.Slyšela jsem Geeovo povzdechnutí.Vylezla jsem a viděla na zemi rozplácnutýho Mikeyho.Začala jsem se smát.Gee vylezl taky.Zvedli jsme se ho a šli se sním dívat na telku.
Veru: Šla jsem si lehnout a Gee někam odešel. Já byla děsně utahaná, takže jsem se ani nezeptala kam jde. Zůstala jsem tak sama, jelikož Mikey jedl Musli v kuchyni. Už jsem skoro spala, kdy mě probudila děsná rána. Chytl mě výhuch smíchu, když jsem zjistila, že Mikey sebou venku švihnul, asi chtěl chytit zajíce. Tery a brácha za nim vyběhli z iglů a pomáhali mu na nohy.
Samym smíchem se jim podlamovali kolena. Akorád mi zarazilo to, že byli spolu v iglů. To budu muset od bráchy až příde vyzvídat. Spíme s Geem na letišti, takže to bude snadný.
Z kuchyně se ozýval smích. Docela se mi chtělo tam přijít, ale únava byla prostě silnější. Najednou slyšim skřípání dveří. Vydechnu spokojeně, že už nebudu muset bejt v pokoji sama a zavrtam se do peřiny.
Dostanu pusu na čelo.
"Dobrou noc Tery"
"Tery?" Vyskočím z pelechu.
"Sakra, trapná chvilka, Veru promin já si asi spletl dveře."
Řekl Frankie
"To je v pořádku, ale prosím buď tu se mnou já se tu bojim." Usmál se a lehl si vedle mě.
"Tak co, už je ti líp?" ¨
"Ale jo, už jo. Jsem to zase přehnal..Že já si nikdy nedam pozor, když vim jak na tom jsem." Jeho obličej pokryla červená barva.¨
"Moc
to řešíš, ale musim uznat, že když jsi takhle červenej moc
ti to sluší." Teď jsem, ale ucítila,že i já rudnu.
"Já si pamatuju, jak jsem jedl tu pizzu..Musel na mě bejt asi hezkej pohled, jsem měl kečup všude"
Mluvil a u toho se dusil smíchem.
Já se chytala za břicho a byla uplně mrtvá smíchy.
Ležili jsme tam
vedle sebe, smáli se a povídali si. Ale spánek nás opravdu zmohl…"Dobrou noc Veru."
Zašeptal Frankie a dal mi pusu na čelo
"Dobrou Frankie." 


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se vám nejvíc líbí z My Chemical Romance??

Gerard ♥ 32.5% (91)
Frankie ♥ 18.6% (52)
Ray ♥ 6.4% (18)
Mikey ♥ 16.4% (46)
Všichni ♥ 17.9% (50)
Nikdo ♥ ( doufam že žádný tady nebude ) 8.2% (23)

Komentáře

1 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 30. ledna 2011 v 15:17 | Reagovat

Tak to je naprosto úžasnej díl :-) Já byla upa napnutá co bude a najednou rána, jak spadl Mikey a já se tady začla hrozně smát :-D

2 Veru Way Veru Way | Web | 30. ledna 2011 v 18:30 | Reagovat

Terko..to tvoje je dokonalý! ne to moje :)

3 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 30. ledna 2011 v 20:33 | Reagovat

Jo no, to videjko je taky úžasný :)*

4 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 30. ledna 2011 v 21:09 | Reagovat

Jojo - Kristie Horáková
Jo a nemam jako profilovku Geeho (blbý no..:-D), takže prostě dvojtá fotka s takovejma prckama :-D :-)

5 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 30. ledna 2011 v 22:34 | Reagovat

Du si napsat, že na tvůj blog budu hodně chodit a zejtra si to přečtu :-)
PS:super blog ;-)  :D

6 Sandra Killjoys Way Sandra Killjoys Way | Web | 10. června 2011 v 21:22 | Reagovat

z Mikeyho fakt nemůžu :DDDD

7 Jaňoule Jaňoule | 6. července 2011 v 23:13 | Reagovat

Hej..Já se pořád směju Mikeymu jak je hrozně neschopný..Máš to fakt pěkný ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama