The Kids From Yesterday 12.díl

10. února 2011 v 21:50 | Tery Gee ;)* |  The Kids from Yesterday - Povídka :*
The Kids from Yesterday 12.díl :)

cxc

Frankie :D

Věděl jsem proč kupovat ty nástroje.Měl jsem plán.''Gee?'', štouchnul jsem do něj.''No co je?'',zachechtal se a podíval se na mě.''Chci udělat Veru k svátku překvápko,tak chci vědět jestli mi s Terkou pomůžete?Mikeymu radši nic neřeknu,ten by to akorát vykecal a Ray mě stejně nebude vnímat'',Přikývnul.
''To je jasný že jo'',usmál jsem se.Nejlepší kámoš se pozná.Poplácal jsem ho po zádech.''Uděláme ji soukromou malou oslavu s koncertem.'',spojil jsem ruce.
Koupil jsem ji dort s naší společnou fotku..Jooo budu moc sníst Gerardovi hlavu.Juchůů :D
Mikey ani Rayovi jsem to neřekl,ale Terka mi řikala že bych měl.Že jim ale asi neco musim slíbit.Došel jsem za nima a oni souhlasily ze budou mlčet.Myslel sem ze me nechaji jit ale Ray me zastavil.
''Hele Frankie'',otočil jsem se a kývnul.''Něco bysme za to chtěli'',řekl Ray a já zakroutil
hlavou.Achjo veděl jsem to :D ''Tak co chcete?'',Mikey se začal chechtat.''Potřebujem,abys Stewensový ukradl protézu'',zůstal jsem na ně koukat.''Proboha,cože?'',Ray chytil hroznej záchvat smíchy.
''Chceme aby si ukradl starej Stewensovej protézu..a je nam jedno jak se tam dostanes ale budem ji tu mít'',nakonec jsem kývnul.Věděl sem,že vždycky okolo ty 9 večer Stewensová otvírá balkon,ten kterým tam vlezl i Ray.
Kluci mi popřáli hodně štěstí a já šel.Přelezl sem plot a rozhlídnul se jestli me nikdo nevidi.Vylezl sem opatrne nahoru a schoval se.Slyšim sem smích z naší zahrady.Hajzlové jedni.Nakoukl sem dovnitř a nikdo tam nastesti nebyl..vlezu sem dovnitř.
Zacal jsem ji hledat,sakra kde ji ta bába fousatá může mít ? :D
Prohledával sem šuplíky a v jednom našel Viagru.. aa sakra :D to má děda aby mu nespadli tepláky nebo co?
Najednou sem slyšel šáhnutí na kliku,zaplul jsem pod postel.
Slyšel sem kroky .. byla to Stewensova.Slysel sem prdnutí.Chytnul sem se na nos a držel se abych nezačal kašlat. Fůůj to byl smrad :D
Zachvíly přišel manžel,sakra doufam že si to tu nechtějí rozdat..Achjoo chci odsud vypadnout.''Půjdeme špát Miloušku'',řekla sousedka a slysel sem zavrzani jak si lehnul i manzel.
Bylo zhasnuto tak sem se opatrne doplazil do koupelny a bez vrznuti zavrel dvere.
Rozsvítil jsem a konečně objevil protézu ve skleničce na umyvadle.Vzal jsem to jenže jsem schodil na zem šampon.Sakraa co ted?
Schoval jsem se...Nekdo otevrel dvere,ale nestesti me nebylo videt.Držel sem stále tu skleničku v ruce...kdyz odešel tak se zase zhasnulo.Opatrne jsem se doplizil k balkonu a vlezl na nej.Slyšel sem štěkat Punťu,šplhal jsem dolů jenže sem to nějak nezvladnul a skončil na zemi.
Slyšil jsem hlasy jak me nekdo dobehl.
''Proboha Frankie neni ti nic?'',koukala na me vystrasene Verů.Kluci se začali hrozně smát.''Co je?'',řekl sem a Gee ukázal na mou hlavu.''Máš na hlavě protézu.'',sundal sem ji .. ''Aaa fůůj'',všichni se zase začali smát.Verča s Terkou mi pomohli vstát.
''Dobrá práce'',pošeptal mi do ucha Mikey a poplácal po rameni.
Sedli jsme si všichni k televizi.Přitulil sem se k Verů,protože mi trochu boleli záda.''Zahrajem si pantomima.'',navrhnul Ray a my jsme souhlasily.''Dáme to po dvojcích ne?'',řekla Terka.''Tak já s Verů začneme.'',chytnul jsem ji za ruku a táhnul do kuchyně.
Sednul jsem si na židli a stáhl ji na sebe.
''Tak co budem předvádět?'',Veru se zamyslela.
''úchyla a kolemjdoucího'',řekl sem a Veru vyprskla smíchy.''Tak dobře no''oblíknul jsem si kabát na dveřích k zadnímu vchodu a šel s veru za nima do obýváku.
Všichni seděli na gauči a čekali co se bude dít.
Veru šla ke dveřim a já na druhou stranu..držel jsem si kabát u sebe a zadržoval smích.Šla a dělala jako by nic...šel jsem kolem ni a najednou rozevřel kabát a bez zvuku otevřel pusu jako bych chtěl zakřičet.Veru na mě šokovaně koukala a zadržovala smích.''Uchyláááák'',křičel Mikey s obrovskym záchvatem smíchu.Kývnul jsem.''Uplně se na to hodíš'',smál se Gee a já na něj kouknu nechápavě.
''Veru bych nikdy nic neudělal'',políbil jsem ji a chytim kolem pasu.''Já už půjdu spát'',řekla Terka a usmála se.''dobrou noc'',zvedla se.Gee se taky rozloučil a šli si lehnout.''No já du taky spát'',zívnul Mikey a šel k sobě.
Ray řekl že se de ještě osprchovat a pak spát.''Chceš už taky spát??'',kouknu jsem na Verů a ona unaveně kývla.
Ležili jsme ještě chvilku nahoře v posteli a povídali si.Schouleny k sobe jsme usnuli.
Ráno mě probudil Geeův křik po baráku.Podíval jsem se na hodiny a bylo 11.Dneska máme tu Verunky oslavu.vyšel sem z pokoje.Gee lítal po chodbě jak blázen a křičel.''Já je zaspal!!!já sem je sakra zaspal!!'',začal sem se smát.
''Jak se tomu sakra můžeš smát? Zaspal jsem svoje teletubbies
!!'',to sem se začal smát ještě víc.Gee a teletubbies.:D
Došel jsem dolů za holkama a zavolal si terku k sobe.''Hele prosimte,vytáhneš ji do města?abych to tu s klukama připravil.?'',usměju se a Terka kývne.''O čem se bavíte?'',zeptá se Verča a já jí jen s usměvem cvrnku do nosu.''Nebuď zvědavá,budeš brzo stará'', s těmahle slovama sem šel za klukama.
Holky asi za půl hodky odešly a mi tu byli s klukama sami.''Tak pánové,začíname s připravama.Gee , Mikey vy vemte jidelni stul jeste k tomu co mame na verande a dejte je na zahradu k sobě.Rayi?Ty zatim prosimtě dojed do cukrárny pro ten dort a já začnu obvolávat lidi'',řekl sem jednim dechem a musel se napit.
Každej jsme měli práci.Obvolal jsem nejdřív Veru kamošky,o kterym sem myslel že by je tu chtěla.
Ray udělal občerstvení  a já dojel ještě nakoupit pití.Už tu pár lidí bylo a ještě nám pomáhalo s výzdobou.Všude byli lampiony,u dveří byla HI-FI a kus od toho stůl s občerstvením a pitím.
Šel jsem se převlíct a upravit abych trochu vypadal.Verunce jsem koupil k svátku řetízek se srdcem.Pochválil sem se v zrcadle a sel jsem dolů.Už to tu bylo plný,ale chyběla ta nejdůležitější osoba a moje ségra.
Slyšel jsem bouchnutí dvířek od vrat.''Připravte se...'',všichni sme si stoupli k sobě..
Když holky přišli tak ......

KONEC :D :* ♥

Doufám,že se bude líbit :) :*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se vám nejvíc líbí z My Chemical Romance??

Gerard ♥ 32.5% (91)
Frankie ♥ 18.6% (52)
Ray ♥ 6.4% (18)
Mikey ♥ 16.4% (46)
Všichni ♥ 17.9% (50)
Nikdo ♥ ( doufam že žádný tady nebude ) 8.2% (23)

Komentáře

1 Veru Way Veru Way | Web | 10. února 2011 v 21:56 | Reagovat

Geeův.....to mi dostalo :D:D
Ale je to krásný :)
Ta protéza _:D:D

2 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 10. února 2011 v 21:57 | Reagovat

Supéér :-) Úžasnej díl, tolik hlášek :-D Fakt bomba, nejvíc sem se tu u toho smála :-D ;)*

3 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 11. února 2011 v 14:28 | Reagovat

Super tlemim se tu jak deb... :D a v tom přišel nějakej dělník a tvářil se na mě jak na úplnýho magora...prej coje?? a já on zaspal teletubies :D :D :D

4 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 11. února 2011 v 14:36 | Reagovat

Spojit slovo inteligence a Gee to vidim po prvý :D :D a nemáš zač :-)

5 Veru Way Veru Way | Web | 11. února 2011 v 15:26 | Reagovat

[3]: :D:D:D:D Já uplně vidim, jak padáš ze židle a za oknem ti stojí ukrajinec a ty na něj...On zaspal Teletubies :D:D:D:D:D

6 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 11. února 2011 v 18:25 | Reagovat

[5]: nee on byl čech a navíc zvonil u dveří :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama