The Kids from Yesterday - 8.Díl :)

2. února 2011 v 22:05 | Tery Gee ;)* |  The Kids from Yesterday - Povídka :*
The Kids from Yesterday 8.díl

kjk


z pohledu Frankieho :P:*

Vyšel sem z pokoje ven a uviděl ji.Nesla koš s prádlem a hrozně ji to slušelo.Jak dopadali přes okno paprsky tak se její krásný blonďatý vlásky třpytily jak drahokamy..
Usmál jsem se na ni. ''Chceš s tim pomoc?'',usmála se na mě a kývla.''To budeš moc hodnej.'',vzal jsem ten koš a šli jsme do prádelny.
Vyndal sem krabici s kulíkama a začal jsem věšet prádlo.Docela mi to šlo,pomáhal sem vždycky Terce.Pomáhala mi a usmívala se na mě.Sakra..mohl sem na ni oči nechat.Proč sem si už dřív nevšiml jak je krásná?
Když sem vešel svoje tričko přiskříp jsem si prst.''Auu'',pustil jsem to tričko na zem a snažil se kulik dostat dolů.Chytla me za ruku. ''Ukaž já ti to sundam'' , sundala mi kulik z prstu a usmála se.
 Koukal sem ji do oček a opřel ji o zed.Dal jsem si ruku vedle jeji hlavy a druhou vedle pasu.
Skousla si ret a usmívala se.
Bez přemýšlení jsem ji políbil.Chytl jsem ji kolem pasu a ona mě kolem krku.Líbal jsem ji a chtěl aby to neskočilo.Po chvilce se odtáhla.''Bylo to skvělý'',kývnul jsem a pohladil ji po ruce.''Jo to bylo..Nejspíš to dopověsíme ano?'',pověsily jsme to prádlo.
''Půjdeme do kina co ty na to??'',septnul jsem ji do ucha.Chvilku čekala ale pak kývla.
''Tak půjdeme v 6?'',kývla.Usmál jsem se a šel za Terkou na verandu.''Jdu s ní do kina'',sedl jsem si vedle ni a usmíval se.''To je super bráško,to jsem moc ráda'',objal jsem ji a zápalil si cigaretu.
''Víš že nesnášim když kouříš'',řekla a chtěla to típnou.
''Nech mi jen 1 prosim'',potáhl jsem a vydechnul spokojeně kouř.Jak venku sněžilo tak mě lidi na ulici naštěstí nepoznávali. A byl jsem za to rád.Nevadi mi rozdávat fanynkám podpisy ale chci mít i svoje soukromí,který chceme s klukama asi všichni.
Terka jen zakroutila hlavou a já sem na ni kouknul prosebně.''Porad mi na co máme jít?''..''Tak nech ať vybere Verů sama ne?'',kývnul sem.Klidně pujdu i na Méďu Béďu . :D 
Když sem dokouřil,šel jsem si ohřát rajskou,dal si k tomu 5 knedlíků a šel si s tim sednout do obýváku.Přišel za mnou Gee.
''Takže ty a moje ségra jo?'',ušklíbl se a já na něj jen koukl.''Jo,asi,možná já nevím...dneska spolu jdeme do kina tak snad si to se mnou užije.'',Gee se usmál a poplácal mě po rameni.''Nezahrajem si X-box?'',kývnul jsem.Zapnuli jsme si tam FIFU 2011.Gee hrál za Španělsko a já za Česko.Vzpomínam na náš koncert v Praze.Moc se nám tam líbilo,i když v té době měla Terka chřipku.
''Stejně tě rozdrtim Iero'',řekl Gee a podíval se na mě pohledem... TOHLE NEPŘEŽIJEŠ :D začali jsme se oba smát.Zápas mohl začít.Gee zezačátku vedl 1:0 ale já sem to obrátil na 2:1 zatím.''Joooooo'',křičel sem a skákal radosti po obýváku.Viděl sem Geeův naštvaný výraz v obličeji a smál jsem se ještě víc.Nakonec jsem vyhrál 4:3.''Je to jen náhoda,že si vyhrál.'',brblam si pod nosem Gee a ujedl mi jídlo.''neznamená,že když si to vařil,že mi to můžeš sežrat!!'',vyjel jsem na něj a dal si talíř k sobě.
''Právě proto bych to měl sníst já'',řekl se smíchem a hrál sám zápas proti x-boxu :D
 Zvednul sem se a jídlo odnesl do kuchyně.Šel jsem k Verunčinýmu pokoji a zaklepal.''Dále'',ozvalo se.Vešel sem..právě si oblíkala nový červený jeany,který sme byli spolu koupit minulý týden.
Došel sem k ni a obejmul ji kolem pasu.
''Moc ti sluší,ale to jsem ti říkal už tam.'',usmívam se.''Mam pro tebe překvapení..'',šeptnul jsem ji do ouška a lehce ji na něj polibil.
''Jako už ted?'',zeptala se a usmála.''Jo jako už ted .. pojd'',chytnu jsem ji za ruku.''Dobře no.'',dole jsme se oblíkli a vyšli jsme.''Kam jdeme?'',byla hrozně zvědavá.Dovedl jsem ji k cukrárně.Otevřel jsem ji dveře a zapluli jsme do boxu.
Přišla k nám servírka.hrozně se na mě uculovala a já házel na Verču samé xichtíky .. rozesmála se...Objednal jsem si jahodovej pohár a Verů pistáciovej.
Zachvily nám ho přinesla a furt na nás házela očka.Měl sem ji plný zuby.''No děkujem..'',naznačil sem ji že už může jít.
Verunka si odkašlala.Vzpamatovala se a odešla.''Vím,že ji máš nejradši.'',usmála se na mě a nabrala si na lžičku kousek zmrzky.''ochutnej'',dala mi ji do pusy.Polknul jsem a oliznul si rty.''Výborná ale ty si lepší''.Nabral jsem zase kousek já a dal ji ho do pusy.''na mojí pistáciovou stejně mít nebude ale je výborná.''
''Víš na co si pamatuju?'',zasmál sem se.Jen na mě koukla a čekala co řeknu.''Jak si k nám do školy přišla do první třídy.Byl jsem v 9 a ty si byla malej prcek'',bouchne do mě.Začneme se smát.''Už tehdy si byla děsně roztomilá to mi věř'',uculil sem se a viděl jak se ona začala červenat.
''Na co chceš jít do toho kina?'',zeptal sem se jí.
Začala se roztomile usmívat a pak to řekla.
''Na ty nový šmouly.'',koukal jsem na ní vyjukaně.''Vážně?'',zasmála se a pak kývla.''Joo chtěla bych na ně,ale jestli nechceš tak nemusíme..'',okamžitě jsem kývnul.
Nahnul sem se přes stůl a políbil ji.Servírka akorát rozbila sklenici.Sednul sem si zpátky a potichu sem se smál.Dojedli jsme to.''Asi už pujdeme vid?'',zaplatim sem to a radši jsme rychle vypadli než zase něco rozbije. 
Došli jsme před takový menší kino.Větší bylo v obrovskym obchodáku v centru.
Došli jsme k pokladně.''2x na šmouly.'',řekl sem prodavačce a ona se na mě usmála.''Pro děti nebo mladší sourozence?''Já ale zakroutil hlavou.''Pro mě a mou přítelkyni.''Koukala na mě zaraženě a podala mi lístky.Zaplatim sem to a došel k Verů.Držela se smíchy za břicho.
Chytnul jsem ji za ruku.
''Dneska jsou všichni lidi nějaký hrozně nechápavý fakt'',koupily jsme si ještě popkorn a něco k pití a šli si sednou do sálu. Byli tam jen samé děti a někteří důchodci.Určitě tam ale byli se svými vnoučatama.Sedli jsme si uplně dozádu do rohu.
''Vidíš na to plátno dobře?'',zeptal jsem se Verů a napil se koly.Veru kývla a sundala si bundu.Taky jsem si sundal bundu a hodil ji na sedadlo vedle mě.
Zachvilku zhasnulo světlo a začal film.
Pozoroval jsem ji v tý tmě jak pozoruje to plátno.Musel sem se usmát.Byla tak roztomilá.Představil jsem si jak byla v té 1.třídě a já si z ní dělal srandu že je to copatej prcek
.Měli jsme dvojtou sedačku a tak se ke mě přitulila.Obejmul sem ji kolem ramen a líbl do vlasů.Začal sem se smát při pohledu na taťku Šmoulu :D :D:D a Gargamela..Toho sem vždycky jako malej zbožnoval.Jedl jsem popkor a dál sem sledoval plátno.Verů do toho byla zažraná a vubec nic nevnimala.. :D Hladil jsem ji po ruce a pak se smál víc než ty děti. :D 
''Verů?'',šeptnul sem a ona se na mě otočila.Políbil jsem ji a usmál se.''Mmmm chutnáš jako pistácie.'',zasmála se jedla dál.Když film skončil vyhodily jsme to co sme nedojedli.Vyšli jsme ven.''Líbilo se ti to?'',zeptal jsem se a usmíval se.Veru kývla a chytla mě za ruku.''Půjdeme se ještě projít?'',usmál sem se a vyrazili jsme směr park.

Gee:Dopařili jsme s Frankiem, jelikož on musel jít na to rande se ségrou. Pěkně se nám tu ty vztahy vyvíjí.  Zůstal jsem sám s  Terkou. Teda vlastně jsem ani moc nevěděl, kde je. Naposled si četla na verandě, ale pochybuju, že jí to tak douho baví. Někdy se mi zdá trochu netrpělivá. Ale mám jí rád.
Dostal jsem hlad. Prošmejdil jsem ledničku, kde opět nic nebylo. Teda byla plná až skoro přetejkala, ale já prostě nic k chuti nenašel.  Vešel jsem na verandu se podívat, jestli tam Terka ještě vysedává. Mám štěstí! Je tu! J
"Mohu si přisednout?" Optal jsem se s milým úsměvem.                                                                                                                         
"Samozřejmě" Odpověděla tim svým krásným hlasem.
"Copa to čteš?" "Ale… To nebudeš znát. Holka s rytmem v tělě. Taková holčičí slaďárna."
"A víš, že to znam? Ségra to četla a jednou když jsem se nudil, tak jsem si sjí pučil." Cítil jsem, jak mi rudne obličej.
"Jé to je sladký!"  Rozkřikla se Terka  tak, že to museli slyšet i na druhej straně města.
"Mě to moc sladký nepřijde. Spíš úchylný." Začal jsem se smát a ona na mě cenila bílý a rovný zoubky. Takový, jaký by jí mohl kde, kdo závidět.
"Počkej." "Vždyť nikam nejdu!" " Ty máš ale humoru Gee! Něco pustim." Krásně se usmála. Ach její úsměv, byl tak neodolatelný a jedinečný.  Vždycky se jí jemně zakřívá nosánek. Ona je prostě krásná. Musim si to připustit. Slyšel jsem tony skupiny Iron Maiden. Má prostě vkus a co víc. Ví, jak moc je miluju.
Začal jsem si uvědomovat, že mi  je s Terkou opravdu krásně. Povídali jsme si o všem možným a skvěle si rozuměli. Ale když se mě zeptala na jednu věc, uplně jsem se zasekl.
"Hele, co si přesně mam představit pod slovem Frerard?" Koukal jsem na ní vyjeveně, co to vůbec mele, jenže pak mi to došlo.
"Jo Frerard…To si vymysleli nějaký hloupí holky po tom, co jsme s Frankem měli...ty víš co.." "Jo to.." Začla se smát a já lehce nechápal. " Vůbec to neřeš. Ty  holky Tě neznají. Neví jak to je. Prostě se jenom nudí, tak přišli na nějakou takovouhle pitomost. Já vim moc dobře jakej si. Za tu dobu, co bydlíme v podstatě spolu." Začalo mi bušit srdce, jako o závod. Ještě na mě mrkla a já byl absolutně v háji.
"Terezko, děkuju moc.." Nemáš zač Gee…"Víš..Chtěla bych ti něco říct.." Se slovy "Nic neříkej.." Jsem jí políbil na její jemňoučký rtíky.  Rukou jsem jí zajel do vlasů. Má je krásně dlouhá a dneska i dokonale rovný. Normálně má krásný kurdnatý vlásky. Oproti tomu mýmu červenýmu roští.  Seděli jsme na houpačce a já si užíval její vůni. Začalo se ochlazovat a zase sněžit. Terka se zachvěla zimou. "Nechceš jít dovnitř? Co kdybychom si dali třeba čaj?" nic lepšího mě nenapadlo no. "Moc ráda, ale jenom pokud ten čaj uděláš ty." Vyplázla na mě jazyk a začala se zvedat.  Moje ruce opouštěli její ramena a začal jsem se zvedat taky. "Sedni si. Udělám to." Nařídil jsem jí a vydal se ke kuchyňské lince. Připravil jsem šálky a dal do nich pytlíčky s čajem. "Tři lžičky cukru vid?" "Že se ptáš, když to moc dobře víš." Usmála se. Dával jsem cukr do hrnečků, když mě obmotali něčí ruce kolem pasu.
"Gee už ti můžu říct, to jak jsem chtěla na verandě?" Zatvářila se vážně.  Kývl jsem a ona spustila.." Víš.. Od tý doby, co spolu trávíme tolik času a máme spolu tolik zážitků. Třeba jako, když jsme byli v iglů a skoro jsme se políbili. Měla jsem chuť jít Mikeyho zabít, protože to byla chvíle, na kterou jsem strašně dlouho čekala. Teď už se mi to splnilo a já jsem si jistá, co chci. Miluju Tě Gee!" Chvilku jsem na ní koukal, protože to na mě vyklopila, jako na plyšáka, ale dlouho jsem neváhal a políbil jsem jí. "Já Tebe taky Tery!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se vám nejvíc líbí z My Chemical Romance??

Gerard ♥ 32.5% (91)
Frankie ♥ 18.6% (52)
Ray ♥ 6.4% (18)
Mikey ♥ 16.4% (46)
Všichni ♥ 17.9% (50)
Nikdo ♥ ( doufam že žádný tady nebude ) 8.2% (23)

Komentáře

1 Tery Gee :) xP* Tery Gee :) xP* | Web | 2. února 2011 v 22:12 | Reagovat

Tak strašně ti děkuju že píšeš se mnou :-** si fakt zlatíčko :-* děkuju ..je to nádherný :) :*

2 Veru Way Veru Way | Web | 2. února 2011 v 22:16 | Reagovat

Neděkuj, neni za co..Jsem ráda. že taky můžu něčim přispět :)

3 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 2. února 2011 v 22:21 | Reagovat

Holky to je naprosto úžasný :-) Mm takhle to zažít i v reálu :-D :-) Nemůžu si to vynachválit - prostě fakt ohromný ;)*

4 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 3. února 2011 v 21:52 | Reagovat

Dokonalý :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama