The Kids from Yesterday - 9.Díl :)

3. února 2011 v 21:55 | Tery Gee ;)* |  The Kids from Yesterday - Povídka :*
The Kids from Yesterday 9.díl
ůů


Procházeli jsme se s Verů po parku.Bylo krásně,padal jemně sníh a foukal lehce vítr.''Nevíš jak je to ted mezi Terkou a Geem??'',zeptala se mě Verů.''No , dopoledne sem je viděl se líbat v kuchyni,takže asi super no.''.usmál jsem se a přitáhl ji k sobě.''Líbala ses někdy,že na tebe dopadali sněhový vločky?'',Veru s usměvem zakroutila hlavou.
Slyšel sem kolem nás šustění.''Co se děje Frankie?'',dopadla mi najednou na ruku sněhová koule.''někdo si vážně užívá venku'',řekl sem naštvaně a to na mě přistála další.''Pojď'',řekla Verun a chytla mě za ruku.Cesta byla docela kluzká.Najednou Verů upadla a stáhla mě sebou.Začal jsem si smát,protože jsem myslel že to udělal schválně. :D Když sem ji chtěl obejmou zaskučela bolestně.
''Stalo se něco?'',kouknul sem na ni a viděl jak ji stéká slza po tváři.''Mam asi něco s rukou'',pomaličku sem ji vzal do svojí dlaně.Sykla bolestí.''Pojd,vezmu tě k doktoru'',pomohl sem ji vstát a šli jsme do nemocnice.
Čekal jsem v čekárně a přišel za mnou doktor.''Slečna má tu ruku zlomenou pane.'',pousmál jsem se ... Zachvilku přišla i Verů.Poděkovali jsme mu a šli jsme.Chytnul jsem ji za druhou ruku.''Musím se ti pak na tu sádru podepsat'',líbnul jsem ji na tvář.
''Musíš teď s tou rukou odpočívat'',řekl sem a ona kývla.''Jenže já musim ještě vyžehlit to prádlo a zašít tvoje ponožky..nechápu co s nima jako děláš.'',řekla a zakroutila nechápavě nohou.
Zakroutil sem nesouhlasně hlavou.''Zlato na to zapoměn,já to udělam..jsem přece Frankie šikulka Iero ne?'',začali jsme se oba smát.Zbožnuju když se směje.
Došli jsme domů.Mikey nám nechal vzkaz že si jel zahrát tennis s kámoškou a Gee bude asi někde nahoře s Terkou.Pomohl sem veru sundat bundu.
''Běž se usadit do křesílka,udělam ti čajík.'',šel sem do kuchyně a udělam nás čaj a odnesl to tam.''Dávej pozor je to horký.'',sednu sem si k ní.''Děkuju Frankie,si moc hodnej'',usmála se na mě a já jí políbil.
''Vždyt víš jak sem ochotnej a pracovitej..'',napil sem se a sám si spálil jazyk.Veru se začala hrozně smát.Bouchnul sem do gauče naštvaně.''Kde je žehlící prkno a hlavně žehlička?'',zeptal jsem a Veru ukázala na komoru.Šel sem tam a ten snowboard :D vytáhnul ven.Postavil sem ho dopřostřed místnosti.Pak jsem ještě přinesl žehličku.Verča mi nastavila všechno jak má být a zase si sedla.
''Prádlo máš v prádelně Frankie'',poškrabal jsem se na hlavě a došel pro něj.Zase sem se skřípnul prstem v kulíku :D 
Došel sem i s prádlem zase zpátky a vyndal si první kousek.Dam jsem to na prkno a začal to žehlit.''Heh to já nezvládnu'',Verča se zasmála a zvedla se.''Kam jdeš?!!'',zhrozil sem se.Ona mě tu nechá s tímhle nebezpečím?''Ukázala nahoru na schody.
''Jen si dojdu na záchod..Frankie proboha tvoje tričko!!'',zvednul sem žehličku a zjistil že sem si propálil svoje oblíbený tričko.
''To néé..doprdele!! pitomej krám!... na to se můžu ...'',začal sem nadávat.Veru mezitim odešla na záchod.Dal jsem to svoje tričko pryč a dal tam jiný oblečení.Začal jsem to lehce žehlit a soustředil se abych to nespálil.Docela mi to šlo.Pustil sem si k tomu rádio a zpíval si :D ''ša la lááá'',tancoval sem s žehličkou a žehlil Geeho jeany.
Byla s nima hrozná práce.No jo Gee,to je hrozná princezna! :D Když se mi konečně moje víla vrátila nestačila si divit.''Ty už to skoro máš hotový?'',usmívala se a já kývnul.Dožehlil sem Mikeyho a Rayovo tričko a pak vypnul žehličku.''Joo hotovo'',zaradoval se a sklidil jsem snowboard zase do komory.
Donesl jsem si ty svoje fusekle :D a šití.Vytáhl jsem jehlu a nit.Šel kolem Gee..''Fůůj schovejte ten hnus.'',napil se ode mě čaje a zase zmizel nahoře :D Někdy tadytoho vůbec nechápu. Vzal sem ponožku a podival se na ní.Na patě jsem měl díru s prominutim jako kráva. :D Noo ehm..nemůžu za to.Verunka se zase klátila v záchvatu smíchu když viděla jak sem ruku prostrčil dírou v ponožce :D
Navlíknul sem jehlu na nit a začal to pomalu sešívat.Píchnul sem se.''Doprčič.'',nevzdal sem se a zašíval dál.Jehli mi nevadi,ale toho si všichni všimly,když sem trošku víc potetovanej.
Zašíval jsem tu díru snad 10 minut.V televizi běžela nějaká kriminálka a tak sem se zakoukal a zase se píchnul.''Auu'',zaskučel sem a došil to.
Najednou se do domu vřítil Ray.Zůstali jsme na něj s Verů koukat.''Máme psa..''Vůbec jsem ho nechápal.''Cože jakýho psa?'',Ray se hluboce nadechnul a pak to řekl znova.''No že máme psa..'',zachvilku dovnitř vběhnula malá zlatá kulička.Bylo to nádherný stvořeníčko.Zlatej retrívr.Veru k němu hned šla a on se k ni začal tulit.
''Ten je nádhernej'',řekla a mazlila se s ním dál.''Kde jsi ho sehnal??'',zeptal jsem se Raye a usmíval se.''No mamina má známou a ta má fenku a ta měla štěnátka.Je to kluk.''Usmíval sem se.''jak se bude jmenovat?'',zeptal se Ray a kouknuli jsme oba na Verů.''Chci aby se jmenoval Punťa'',neměli jsme nic proti a tak jsme kývli.''Je opravdu boží..'',vzal jsem ho do náručí.Začal mi olizovat obličej tak jsem se smál a pak..... 

KONEC :D HEH :D

Je to kratší díl :D♥ doufám že se vám líbil :) 

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se vám nejvíc líbí z My Chemical Romance??

Gerard ♥ 32.5% (91)
Frankie ♥ 18.6% (52)
Ray ♥ 6.4% (18)
Mikey ♥ 16.4% (46)
Všichni ♥ 17.9% (50)
Nikdo ♥ ( doufam že žádný tady nebude ) 8.2% (23)

Komentáře

1 Veru Way Veru Way | Web | 3. února 2011 v 22:09 | Reagovat

Luxusní...:) Kde se to v tobě jenom bere, že píšeš tak skvěle..:) A nechci slyšet nic o tom, že Pipíco jsou lepší nebo tak, protože ty píšeš fakt nádherně :)

2 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 4. února 2011 v 10:30 | Reagovat

Super :-) Frankie je prostě šikulka :-D (snowboard :DDDD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama